Музична бібліотека

Ідея створення цієї бібліотеки виникла після виходу у світ у видавництві Т. Сороки нотного збірника "Служба Божа. Твори українських і зарубіжних композиторів з репертуару хору 'Вірую' церкви Свв. Ольги і Єлизавети у Львові".

Ця велика за об'ємом нотного матеріалу книга (близько 250 великих і малих музичних творів) була своєрідним підсумком майже 20-ти літньої історії існування хору "Вірую", який, починаючи з 1991 року, щонеділі і в свята співає Літургію у церкві святих Ольги і Єлизавети у Львові. Для зручності регента і хористів тут зібрано і враховано багато особливостей виконання Літургії, зокрема архиєрейської і з нагоди великих церковних свят. Отож виникла думка, що твори, якісно підготовані до друку, і досвід, зібраний у книжці, варто запропонувати широкому колу прихильників хорового співу. В бібліотеці присутні також записи деяких творів у виконанні хору "Вірую", які увійшли до компакт-дисків "Колядки" (2001р.) і "Духовні твори українських і європейських композиторів" (2010р.) .

Видавництво Т. Сороки, починаючи з 2000 року, готує до друку і видає різні музичні збірники, зокрема у співпраці з хором "Вірую". Значна частина з них теж присутня або з часом буде присутня в цій бібліотеці. Зокрема видання "Колядки і щедрівки. Книга 1. Дивная Новина.", "Колядки і щедрівки. Книга 2. Різдво-Коляда", "Я.Яциневич Служба Божа" і ін.

Отож ідея функціонування бібліотеки виглядає так:

Основу бібліотеки складають музичні твори, які вийшли друком або були підготовані до друку у видавництві Т. Сороки. З часом бібліотека може поповнюватися іншими творами, якщо знайдуться люди, які запропонують подібним чином підготований нотний матеріал для загального користування.

Відвідувачі можуть скачувати музичні твори з бібліотеки для довільного некомерційного використання. Якщо когось зацікавлять повні видання, то їх можна через сайт бібліотеки замовити у видавництві, при чому довільну кількість примірників (починаючи з одного). При потребі через сайт бібліотеки у видавництві можна також замовити друк довільної кількості копій вибраного твору або творів, а також сформувати для своїх потреб власні збірники нотного матеріалу і замовити їх друк знову таки у довільній кількості примірників.

Догори