13 Фестиваль "Велика коляда" ( 2012 рік )


7 січня - 29 січня 2012 року, м. Львів, храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ)

Гуцульська коляда
Афіша


Програма фестивалю:

7 січня



8 січня

Вірую
(м. Львів, храм Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ))
Диригент: Христина Бущак




9 січня

Зразковий вокально-хореографічний ансамбль ”Леліточки”
(м. Львів, Львівська філія ПАТ “Укртелеком”)
Диригент: Оксана Гливка

До Богородиці
(м. Львів (Рясне-2), храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))
Диригент: Наталія Кончак

Дитячий хор 'Надія' храму Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ)
(м. Львів, храм Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ))
Диригент: Ольга Баглай


10 січня


Народний камерний хор м. Пустомити
(м. Пустомити, Районний народний дім)
Диригент: Мирон Дацко


Стрітення
(м. Львів, Український Католицький Університет)


11 січня

Хор вчителів музичного мистецтва
(Долинський р-н Івано-Франківської обл.)


Ансамбль пісні і танцю 'Черемош'
(м. Львів, Львівський національний університет ім. І. Франка)

Хор національної і духовної пісні “Вірли”
(м. Львів, храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))


12 січня

Дівочі мрії
(м. Львів, Львівське державне музичне училище ім. С. Людкевича)

Народна хорова капела ”Мрія”
(м. Львів, Львівська комерційна академія)
Диригент: Руслан Ляшенко


13 січня


Дитячий дівочий вокально-хореографічний ансамбль 'Панночка'
(м. Львів, Храм Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ))
Диригент: Андрій Волошин

Хор храму Переображення Господнього
(м. Судова Вишня Львівської обл.)
Диригент: Марія Мандзак

Хоровий клас кафедри муз. педагогіки і виховання (курсу вступу 2008р.)
(м. Львів, Львівський Національний Університет ім. І. Франка)
Диригент: Юрій Антків


14 січня

Глорія
(м. Яворів Львівської обл., храм Успіння Пресвятої Богородиці)
Диригент: Світлана Бик

Жіночий ансамбль ”Аніма”
(м. Київ, храм Св. Миколая Чудотворця УГКЦ на Аскольдовій могилі )
Диригент: Надія Кучерява

Народний фольклорний колектив ”Відлуння Карпат”
(с. Пнів Надвірнянського р-ну Ів.-Франківської обл.)

Народний хор “Благовіст”
(с. Вороняки Золочівського р-ну Львівської обл., храм Свв. Жінок Мироносиць)


28 січня

Хорова група народного ансамблю пісні і танцю “Лісоруб”
(смт. Великий Бичків Рахівськ. р-ну Закарп. обл.)


29 січня


ГАЛА-КОНЦЕРТ

15 січня


ГАЛА-КОНЦЕРТ
Народний драматичний колектив ”Оборіг”
(с. Оброшино Львівської обл., Народний дім)


Трояка ружа
(м. Львів)



16 січня

Дитячо-юнацький хор “Agnus Dei”
(м. Львів, храм свв. рівноап. Володимира і Ольги (УГКЦ) )

Галицький камерний хор 'Слов'янка'
(м. Львів, Храм Успіння Пресвятої Богородиці (УГКЦ))


Галицький камерний хор 'Євшан'
(м. Львів, Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи.)


17 січня


Молодіжний церковний хор 'Axios'
(м. Львів, храм св. Архистратига Михаїла (УГКЦ))




19 січня

Зразковий театр пісні 'Горличка'
(м. Львів, Будинок вчених)

Молодіжний камерний хор 'Надія'
(м. Львів, храм Положення пояса Пресвятої Богородиці (УГКЦ))

Артос
(м. Львів, храм бл. Климентія Шептицького (УГКЦ))

Soli Deo
(м. Львів, Храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))
Диригент: Ірина Мельник


20 січня

Зразковий дитячо-юнацький хор 'Радуниця'
(м. Львів, Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Шевченківського району та СЗШ №54)
Диригент: Наталія Манько

Хор 'Під Твою милість' храму Матері Божої Неустанної Помочі (УГКЦ)
(м. Львів, храм Матері Божої Неустанної Помочі (УГКЦ))
Диригент: Ірина Шевченко

Народна капела бандуристок 'Галичанка'
(м. Львів, Львівська філія ПАТ “Укртелеком”)
Диригент: Руслана Дробот

Хор 'Оранта' Ставропігійного храму Успіння Пресвятої Богородиці (УАПЦ)
(м. Львів, Ставропігійний храм Успіння Пресвятої Богородиці (УАПЦ))


22 січня


ГАЛА-КОНЦЕРТ

21 січня

Хор (дитячий) храму св. Юрія
(м. Червоноград Львівської обл.)
Диригент: Марія Латій

Камерний хор 'Eleos' храму Св. Василія Великого (УГКЦ)
(м. Луцьк, храм Св. Василія Великого (УГКЦ) )

Світло тихе
(м. Дрогобич, храм свв. верх. ап. Петра і Павла оо. Василіан (УГКЦ))
Диригент: Оксана Хомик

Камерний хор ім. О. Петросяна
(м. Харків, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”)
Диригент: Фелікс Сокол


23 січня

Хор студентів Львівського державного музичного училища ім. С.Людкевича
(м. Львів, Львівське державне музичне училище ім. С. Людкевича)
Диригент: Оксана Долішна





24 січня

Народний хор 'Левада'
(м. Львів, Народний дім «Просвіта» мікрорайону Левандівка)
Диригент: Надія Балуцька

Народна капела бандуристок 'Дзвіночок'
(м. Львів, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини)
Диригент: Марія Горішна


Народний чоловічий хор 'Орфей'
(м. Львів, Народний дім "Просвіта" Національного університету "Львівська політехніка")


25 січня


Камерний вокальний ансамбль 'Аколада'
(м. Львів, Народний Дім "Просвіта" Національного університету "Львівська політехніка")



26 січня




Хваліте
(м. Львів)


27 січня


Чар-зілля
(м. Одеса)


Хор студентів Львівського державного училища культури і мистецтв
(м. Львів, Львівське державне училище культури і мистецтв)
Диригент: Руслан Ляшенко


28 січня

Молодіжний хор “Осанна” храму Христа-Царя оо. Василіян
(м. Івано-Франківськ, храм Христа-Царя оо. Василіян )

Народний камерний хор 'Felicio'
(м. Надвірна Івано-Франківської обл.)
Диригент: Наталія Байдак

Фольклорний гурт “Космач”
(м. Космач Івано-Франківської обл.)
Догори