12 Фестиваль "Велика коляда" ( 2011 рік )


7 січня - 30 січня 2011 року, м. Львів, храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ)

Лемківська коляда

Афіша


Програма фестивалю:

7 січня



8 січня

Вірую
(м. Львів, храм Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ))
Диригент: Христина Бущак

До Богородиці
(м. Львів (Рясне-2), храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))
Диригент: Наталія Кончак




9 січня

Зразковий вокально-хореографічний ансамбль ”Леліточки”
(м. Львів, Львівська філія ПАТ “Укртелеком”)
Диригент: Оксана Гливка


Капела бандуристок iмeнi Степана Руданського
(м. Ялта, Кримський Гуманiтарний Унiверситет)
Диригент: Інна Шинтяпiна



10 січня

Зразковий театр пісні 'Горличка'
(м. Львів, Будинок вчених)

Народний камерний хор м. Пустомити
(м. Пустомити, Районний народний дім)
Диригент: Мирон Дацко

Дитячий хор 'Надія' храму Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ)
(м. Львів, храм Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ))
Диригент: Ольга Баглай


11 січня


Зразковий хор "Оберіг"
(м. Винники Львівської обл.)
Диригент: Наталія Кончак


12 січня

Мироносиці
(м. Львів, храм св. Архистратига. Михаїла (УГКЦ)))
Диригент: Наталія Кончак

Ансамбль пісні і танцю 'Черемош'
(м. Львів, Львівський національний університет ім. І. Франка)



13 січня


Хоровий клас кафедри муз. педагогіки і виховання (курсу вступу 2008р.)
(м. Львів, Львівський Національний Університет ім. І. Франка)
Диригент: Юрій Антків


Камерний хор 'Камертон'
(м. Львів, факультет культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка)


14 січня

Ансамбль пісні і танцю "Писанка"
(м. Львів, Центр дитячої творчості "Веселка")
Диригент: Олена Вовк



15 січня

Світло Тавору
(м. Коломия Івано-Франківської обл., Катедральний Собор Преображення Христового)


Дитячий фольклорний ансамбль "Віночок"
(с. Сигнаївка Черкаської обл.)

Народний жіночий вокальний ансамбль 'Журавка'
(м. Жовква, Жовківський районний Народний дім )


16 січня


ГАЛА-КОНЦЕРТ

17 січня


Дитячо-юнацький хор “Agnus Dei”
(м. Львів, храм свв. рівноап. Володимира і Ольги (УГКЦ) )

Фольклорний ансамбль 'Ой рано, рано'
(м. Львів, ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму)

Галицький камерний хор 'Слов'янка'
(м. Львів, Храм Успіння Пресвятої Богородиці (УГКЦ))


19 січня

Дівочий ансамбль Львівського інституту банківської справи
(м. Львів, Львівський інститут банківської справи)


23 січня

Народий хор 'Галичина'
(с. Керниця Городоцького р-ну Львівської обл.)
Диригент: Теодор Курань


19 січня


Soli Deo
(м. Львів, Храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))
Диригент: Ірина Мельник


20 січня

Хор національної і духовної пісні “Вірли”
(м. Львів, храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))


Благовіст
(м. Львів, храм св. Архистратига Михаїла монастиря монахів-студитів)
Диригент: Тарас Мельник

Галицький камерний хор 'Євшан'
(м. Львів, Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи.)


21 січня

Молодіжний хор 'Голос серця'
(с. Стара Скварява Львівської обл., храм свв. верх. ап. Петра і Павла)
Диригент: Ірина Звір

Народний хор вчителів 'Просвіта'
(м. Радехів Львівської обл., Радехівська районна школа мистецтв)
Диригент: Людмила Сухар

Зразковий дитячо-юнацький хор 'Радуниця'
(м. Львів, Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Шевченківського району та СЗШ №54)
Диригент: Наталія Манько

Молодіжний камерний хор 'Надія'
(м. Львів, храм Положення пояса Пресвятої Богородиці (УГКЦ))


22 січня

Зразковий дитячий хор 'Поема'
(с. Оброшино Львівської обл., Народний Дім )

Етнографічний колектив 'Спадщина'
(с. Сигнаївка Черкаської обл.)

Прокімен
(м.Червоноград Львівської обл., Храм св.Йосафата )
Диригент: Ольга Бабська



23 січня


ГАЛА-КОНЦЕРТ



Камерний хор храму св. Юрія
(м. Червоноград, храм св. Юра)
Диригент: Марія Латій


24 січня

Народна капела бандуристок 'Дзвіночок'
(м. Львів, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини)
Диригент: Марія Горішна

Камерний вокальний ансамбль 'Аколада'
(м. Львів, Народний Дім "Просвіта" Національного університету "Львівська політехніка")

Народна хорова капела ”Мрія”
(м. Львів, Львівська комерційна академія)


25 січня



Хор 'Під Твою милість' храму Матері Божої Неустанної Помочі (УГКЦ)
(м. Львів, храм Матері Божої Неустанної Помочі (УГКЦ))
Диригент: Ірина Шевченко



26 січня

Зразковий дитячий хор 'Щедрик'
(м. Стрий, Стрийська хорова школа)
Диригент: Віра Лисик

Дівочий квінтет
(м. Львів)
Диригент: Остап Майчик

Народний хор 'Левада'
(м. Львів, Народний дім «Просвіта» мікрорайону Левандівка)
Диригент: Надія Балуцька

Хор 'Оранта' Ставропігійного храму Успіння Пресвятої Богородиці (УАПЦ)
(м. Львів, Ставропігійний храм Успіння Пресвятої Богородиці (УАПЦ))


27 січня

Народна хорова капела 'Заграва'
(м. Львів, обласний Будинок вчителя )
Диригент: Вікторія Бей

Дівочі мрії
(м. Львів, Львівське державне музичне училище ім. С. Людкевича)


Хор студентів Львівського державного училища культури і мистецтв
(м. Львів, Львівське державне училище культури і мистецтв)
Диригент: Руслан Ляшенко


28 січня


Хор студентів Львівського державного музичного училища ім. С.Людкевича
(м. Львів, Львівське державне музичне училище ім. С. Людкевича)
Диригент: Оксана Долішна



29 січня


Народний камерний хор 'Felicio'
(м. Надвірна Івано-Франківської обл.)
Диригент: Наталія Байдак

Молодіжний хор “Осанна” храму Христа-Царя оо. Василіян
(м. Івано-Франківськ, храм Христа-Царя оо. Василіян )

Народна хорова капела 'Боян'
(м. Бережани Тернопільської обл.)
Диригент: Юрій Васенко


30 січня


ГАЛА-КОНЦЕРТ
Догори