8 Фестиваль "Велика коляда" ( 2007 рік )


7 січня - 4 лютого 2007 року, м. Львів, храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ)



Програма фестивалю:

7 січня



8 січня

Вірую
(м. Львів, храм Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ))
Диригент: Христина Бущак

Родина
(м. Львів, храм Преображення Господа нашого Ісуса Христа (УГКЦ))


9 січня


Благовіст
(м. Львів, храм св. Архистратига Михаїла монастиря монахів-студитів)
Диригент: Тарас Мельник


10 січня


Хор національної і духовної пісні “Вірли”
(м. Львів, храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))


11 січня


Ансамбль пісні і танцю 'Черемош'
(м. Львів, Львівський національний університет ім. І. Франка)


12 січня

Народний камерний хор “Жайвір”
(м. Львів, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини)

Народний камерний хор 'Оріяна'
(м. Львів, Палац культури ім. Г. Хоткевича)


13 січня


Народна хорова капела 'Галичани'
(с. Оброшино Пустомитівського р-ну Львівської обл., народний дім, храм св.влмч.Димитрія (УГКЦ))


14 січня

Ансамбль сопілкарів 'Любисток'
(м. Львів, Личаківський Будинок дитячої та юнацької творчості м. Львова)



15 січня

Народна хорова капела 'Заграва'
(м. Львів, обласний Будинок вчителя )

Єдність
(м. Львів, храм Всіх Святих Українського народу (УГКЦ))


16 січня

Ансамбль пісні і танцю "Писанка"
(м. Львів, Центр дитячої творчості "Веселка")

Молодіжний камерний хор 'Надія'
(м. Львів, храм Положення пояса Пресвятої Богородиці (УГКЦ))


17 січня




19 січня

Народна капела бандуристок 'Галичанка'
(м. Львів, Львівська філія ПАТ “Укртелеком”)

Soli Deo
(м. Львів, Храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))


20 січня

Зразковий театр пісні 'Горличка'
(м. Львів, Будинок вчених)


21 січня

Зразкова фольклорна студія 'Джерельце'
(м . Львів, Львівський обласний Будинок вчителя)

Архикатедральний хор Собору св. Юра
(м. Львів, Собор святого Юрія Переможця (УГКЦ))


22 січня

Гердан
(м. Львів)

Камерний хор студентів курсу кафедри музичного мистецтва ФКМ ЛНУ
(м. Львів, Львівський Національний університет ім. І. Франка)


23 січня


Галицький камерний хор 'Євшан'
(м. Львів, Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи.)


24 січня

Дитячий хор 'Надія' храму Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ)
(м. Львів, храм Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ))

Зразковий дитячо-юнацький хор 'Радуниця'
(м. Львів, Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Шевченківського району та СЗШ №54)


25 січня

Галицький камерний хор 'Слов'янка'
(м. Львів, Храм Успіння Пресвятої Богородиці (УГКЦ))

Дитячо-юнацький хор “Agnus Dei”
(м. Львів, храм свв. рівноап. Володимира і Ольги (УГКЦ) )


26 січня

Хор викладачів Львівського музичного училища ім. С. Людкевича
(м. Львів, Львівське державне музичне училища ім. С. Людкевича )

Народний чоловічий хор 'Орфей'
(м. Львів, Народний дім "Просвіта" Національного університету "Львівська політехніка")


27 січня



Молодіжний хор “Осанна” храму Христа-Царя оо. Василіян
(м. Івано-Франківськ, храм Христа-Царя оо. Василіян )


28 січня


ГАЛА-КОНЦЕРТ

29 січня



31 січня




1 лютого

Херувими
(м. Львів, храм св. Онуфрія (УГКЦ))

Народний хор "Воскресіння"
(м. Винники Львівської обл., храм Воскресіння Господнього)


3 лютого



4 лютого

Догори