19 Фестиваль "Велика коляда" ( 2018 рік )


07 січня - 21 січня 2018 року, м. Львів, храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ)

Твори для спільного виконання:

       1. Щедрик ( М. Леонтович )
       2. Ой на річці, на Йордані ( М. Леонтович )
       3. У нашому дворі ( М. Леонтович )
       4. Іде звізда чудна (обр. К. Стеценко )
       5. Пане господаре, я на вашім дворі ( З. Яропуд )
       6. Ой пане, пане, пане Іване, ни сиди (аранж. В. Лігашевська )
       7. Десь далеко ( А. Чорнейко )
       8. Христос Спаситель
       9. Ген, високо ( Ю. Антків )


Програма фестивалю:

7 січня

Театр "Мета"
(м. Львів)


8 січня

Камерний хор "Кристинопiль"
(м.Червоноград Львівської обл., Народний Дім)
Диригент: Наталiя Зiнькiв

Вірую
(м. Львів, храм Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ))
Диригент: Христина Бущак

Мегалiя
(м. Львів, храм св. Климентiя Папи (УГКЦ))


9 січня


Народна хорова капела 'Заграва'
(м. Львів, обласний Будинок вчителя )
Диригент: Ольга Куник


Soli Deo
(м. Львів, Храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))


10 січня

Хор учнiв ДМШ №3
(м. Львів, Дитяча музична школа №3)
Диригент: Христина Бущак

Дитячо-жнацький хор 'Надія' храму Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ)
(м. Львів, храм Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ))
Диригент: Ольга Баглай

Вишиванка
(м. Винники Львівської обл., Львiвська державна школа мистецтв №9 )
Диригент: Юлія Цвьок

Холмщина
(м. Львів, Львівське суспільно-культурне товариство "Холищина" )


11 січня

Зразковий вокальний ансамбль "Намисто"
(м. Львів, міський Палац культури імені Гната Хоткевича)

Згарда
(м. Винники Львівської обл.)

Alba
(м. Суми, Сумське вище училище мистецтв i культури iм. Д. Бортнянського)
Диригент: Оксана Кварта

Taize-Lviv
(м. Львів, Комiсiя у справах молодi ЛА УГКЦ )

Народний камерний хор м. Пустомити
(м. Пустомити, Районний народний дім)
Диригент: Мирон Дацко


12 січня

Народний жіночий хор 'Горлиця'
(м. Бібрка Перемишлянського р-ну Львівської обл., Народний дім)

Народний камерний хор “Жайвір”
(м. Львів, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини)

Аматорський фольклорний ансамбль "Новопетрiвчанка"
(с.Нові Петрівці Вишгородського р-ну Київськаої обл)
Диригент: Іван Гайдичук

Народний камерний вокальний ансамбль 'Аколада'
(м. Львів, Народний Дім "Просвіта" Національного університету "Львівська політехніка")


13 січня

Академічний хор Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М. Заньковецької
(м. Ніжин, Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М. Заньковецької )
Диригент: Любов Дорохіна


Зразковий дитячий хор "Іскринка"
(м. Здолбунiв Рiвненської обл., Здолбунiвська дитяча музична школа)
Диригент: Олена Сачева

Dominus
(м. Львів, храм Собору святого Івана Хрестителя (УГКЦ))
Диригент: Андрій Волошин


Зразковий хор "Novellus"
(м. Оеса, Одеська нацiональна академiя харчових технологiй)

Cantores Dei
(м. Львiв, храм Вознесiння Господнього )



15 січня

Хор Свято-Воздвиженського храму УПЦ КП
(с. Велике Колодно Львівської обл., Свято-Воздвиженський храм УПЦ КП)
Диригент: Роман Лоза

Юнацько-дитячий хор 'Лелiя'
(м. Новояворівськ, храм свв. апостолiв Петра i Павла (УГКЦ) )
Диригент: Богдана Шаран

Вокально-інструментальний ансамбль 'Пролісок'
(с. Жирівка Львівської обл., Жирiвська ЗОШ І-ІІ ступенiв)
Диригент: Наталія Роман

Вознесіння
(м. Львів, Храм Вознесіння Господнього (УГКЦ))
Диригент: Оксана Штогрин


16 січня

Камерний ансамбль "Cantabile"
((м.Львів, ДМШ №6 iм.Б.-Ю.Янiвського)
Диригент: Галина Чепак



Народна хорова капела ”Мрія”
(м. Львів, Львівський торговельно-економiчний унiверситет)

Хор національної і духовної пісні “Вірли”
(м. Львів, храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))


17 січня


Зразковий дитячо-юнацький хор 'Радуниця'
(м. Львів, Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Шевченківського району та СЗШ №54)
Диригент: Наталія Манько

Народна чоловіча хорова капела “Прометей”
(м. Львів, ЛНУ ім. Ів. Франка)
Диригент: Віталій Чмир



19 січня



Хор Народного ансамблю пiснi i танцю "Черемош"
(м. Львів, Львівський національний університет ім. І. Франка)

Народний чоловічий хор 'Орфей'
(м. Львів, Народний дім "Просвіта" Національного університету "Львівська політехніка")


20 січня

Зразковий театр пісні 'Горличка'
(м. Львів, Будинок вчених)

Зразковий дитячий хор 'Поема'
(с. Оброшино Львівської обл., Народний Дім )
Диригент: А Вишнякова

Хор (дитячо-молодіжний) храму Покрови Пресв. Богородиці (УПЦ КП)
(м. Львів, храм Покрови Пресвятої Богородиці (УПЦ КП))

Зразковий фольклорний гурт "Перлинка"
(Славутського р-у Хмельницької обл.)
Диригент: Майя Сайпель

Хор храму св. ап. Петра i Павла
(м.Комарно Городоцького р-ну. Львівської обл., храм св.ап. Петра i Павла)
Диригент: Роман Мачишин



Сокільничани
(с. Сокільники Пустомитівського р-ну Львівської обл, Народний дім)
Диригент: Марія Мельник


21 січня


ГАЛА-КОНЦЕРТ
Молодіжний фольклорний гурт 'Веснянка'
(м.Рівне, Рівненський міський Палац дітей та молоді)

Догори