20 Фестиваль "Велика коляда" ( 2019 рік )


07 січня - 20 січня 2019 року, м. Львів, храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ)

Афіша


Програма фестивалю:

7 січня

Театр "Мета"
(м. Львів)


8 січня


Хор учнiв ДМШ №3
(м. Львів, Дитяча музична школа №3)
Диригент: Христина Бущак

Вірую
(м. Львів, храм Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ))
Диригент: Христина Бущак


9 січня

Зразковий вокальний ансамбль "Намисто"
(м. Львів, міський Палац культури імені Гната Хоткевича)

Камерний хор "Кристинопiль"
(м.Червоноград Львівської обл., Народний Дім)
Диригент: Наталiя Зiнькiв

Народний жіночий хор 'Горлиця'
(м. Бібрка Перемишлянського р-ну Львівської обл., Народний дім)



10 січня

Дитячо-жнацький хор 'Надія' храму Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ)
(м. Львів, храм Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ))
Диригент: Ольга Баглай

Taize-Lviv
(м. Львів, Комiсiя у справах молодi ЛА УГКЦ )

Народний камерний хор м. Пустомити
(м. Пустомити, Районний народний дім)
Диригент: Мирон Дацко



11 січня

Народний камерний хор “Жайвір”
(м. Львів, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини)

Вознесіння
(м. Львів, Храм Вознесіння Господнього (УГКЦ))
Диригент: Оксана Штогрин


Вишиванка
(м. Винники Львівської обл., Львiвська державна школа мистецтв №9 )
Диригент: Юлія Цвьок


12 січня

Хор храму св. ап. Петра i Павла
(м.Комарно Городоцького р-ну. Львівської обл., храм св.ап. Петра i Павла)
Диригент: Роман Мачишин

Народиа хорова капела "Світанок"
(м. Добромипь Львівської обл., Народний дім)

Камерний ансамбль "Cantabile"
((м.Львів, ДМШ №6 iм.Б.-Ю.Янiвського)
Диригент: Галина Чепак

Академічний хор Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М. Заньковецької
(м. Ніжин, Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М. Заньковецької )
Диригент: Ірина Могильна


Світло тихе
(м. Дрогобич, храм Свв. Верх. апп. Петра і Павла (УГКЦ))
Диригент: Оксана Хомик


Народна академiчна хорова капела Нацiонального технiчного унiверситету України 'Київський політехнічний інститут'
(м. Київ, Нацiональний технiчний унiверситет України "Київський політехнічний інститут")
Диригент: Руслан Бондар

Классікус
(м. Рівне)
Диригент: Тетяна Мись

Мрiя
(м.Охтирка, Охтирська дитяча музична школа iм. П. Бiлинника)
Диригент: Лариса Крошка


14 січня

Анастасiс
(м. Дубляни Львівської обл., храм Успiння Пресвятої Богородицi )

Юнацько-дитячий хор 'Лелiя'
(м. Новояворівськ, храм свв. апостолiв Петра i Павла (УГКЦ) )
Диригент: Богдана Шаран

Хор храму Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього(
(м. Львів, храму Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього (УГКЦ))
Диригент: Оксана Самотос

Soli Deo
(м. Львів, Храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))


15 січня


Зразковий дитячо-юнацький хор 'Радуниця'
(м. Львів, Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Шевченківського району та СЗШ №54)

Хор Свято-Воздвиженського храму УПЦ КП
(с. Велике Колодно Львівської обл., Свято-Воздвиженський храм УПЦ КП)
Диригент: Роман Лоза

Хор національної і духовної пісні “Вірли”
(м. Львів, храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))


16 січня

Зразковий фольклорний гурт 'Барвiнок'
(м.Львiв, Навчально-виховний комплекс "Софiя" )
Диригент: Галина Капраль

Дитячий хор 'Тонiка' ДШМ №5
(м. Львів, Дитяиа шкопа мистецтв N° 5)
Диригент: Ірина Мацейко


Хор Народного ансамблю пiснi i танцю "Черемош"
(м. Львів, Львівський національний університет ім. І. Франка)


17 січня

Згарда
(м. Винники Львівської обл.)

Народна чоловіча хорова капела “Прометей”
(м. Львів, ЛНУ ім. Ів. Франка)
Диригент: Віталій Чмир


Modus Vivendi
(м. Львів, Гарнізонний храм Свв. Апостолів Петра і Павла (УГКЦ))
Диригент: Галина Пехник


19 січня

Зразковий театр пісні 'Горличка'
(м. Львів, Будинок вчених)



Церковні дзвони
(м. Івано-Франківськ)
Диригент: Роман Пасічняк

Надсяння
(м. Львів-Винники, Львівське регіональне культурне товариство)

Вокальний квінтет "Рапсодія"
(м. Токмак Запорізької обл.)


20 січня


ГАЛА-КОНЦЕРТ
Догори