Cantus Firmus


   Вокальний ансамбль старовинної музики Cantus Firmus
   м. Харків, кафедра хорового диригування Харкiвського нацiонального унiверситету мистецтв iм. І. Котляревського
     мішаний ансамбль
     Рік заснування : 2010

Фото


Історія


Вокальний ансамбль старовинної музики кафедри хорового диригування Харкiвського нацiонального унiверситету мистецтв iм. І. Котляревського CANTUS FIRMUS був створений у 2010 роцi за пiдтримкою керiвництва та педагогiв кафедри (О. Батовської, Г. Савельєвої).

Виконавська концепцiя колективу постає у оволодiннi вокальним стилем Середньовiччя та Ренесансу, а також його iнтерпретацiї в умовах сучасної нацiональної музичної культури.

Вокальный ансамбль бере активну участь у концертному життi Харкова - виступає на сценах Харкiвського нацiонального унiверситету мистецтв iм. І. Котляревського, Харкiвського академiчного театру опери i балету iм. М. Лисенка. Є співавтором культурного проекту "Дiалог епох – дiалог культур" кафедр хорового диригування Харкiвського нацiонального унiверситету мистецтв iм. І. Котляревського та Львiвської национальної музичної академiї. З 2012 року колектив з успiхом виступає на концертах в рамках Мiжнародного музичного фестивалю Харкiвськi асамблеї.

Ансамбль Cantus Firmus лауреат мiжнародного та всеукраїнських фестивалiв-конкурсiв: І Мiжнародного музичного фестивалю-конкурсу Арт-Домiнанта (Гран-Прi, Харкiв, 2013); ХХ Всеукраїнського фестивалю духовних пiснеспiвiв Вiд Рiздва до Рiздва (лауреат i премiї, Днiпропетровськ, 2013); ХХІ Всеукраїнського фестивалю духовних пiснеспiвiв Вiд Рiздва до Рiздва (лауреат ii премiї, Днiпропетровськ, 2014); учасник ІІ та ІІІ Харкiвського православного хорового фестивалю "Рiздвяночка" (Харкiв, 2013, 2014).Участь у фестивалях


Велика коляда  :  
                2016 
Догори