Фото

Вид
:
чоловічий хор
Засновано
:
1991
Звідки
:
м. Львів
храм св. Архистратига Михаїла монастиря монахів-студитів
Власний сайт
:

Диригенти:
  Володимир Головко  ( 1991 -  )
  Тарас Мельник
  Назар Гриб  ( 2014 -  )


Історія


Чоловічий хор "Благовіст" храму святого Архистратига Михаїла при монастирі монахів Студитів у Львові започаткував свою діяльність восени 1991 року. Він є одним з перших чоловічих хорів в Україні, створений в ім'я духовного та національного відродження українського народу.

Ідея створення чоловічого церковного хору належала ігумену Святоуспенської Унівської лаври єромонаху Севастіяну (Степану Дмитруху). Від дня заснування хору його керівником був знавець літургійного співу, відомий хоровий диригент Володимир Головко.

"Божественна літургія", "Пасхальна утреня", "Вечірня", "Панахида", духовні твори С. Людкевича, М. Вербицького, Д. Бортнянського, А. Гнатишина, хорові твори українських композиторів, класиків світової хорової музики, українські народні пісні, колядки та щедрівки свідчать про значний творчий доробок колективу.

Високий мистецький та виконавський рівень хору "Благовіст" спричинився до його участі у багатьох святкових літургіях і концертах в Україні та за її межами

У 1996 році хор "Благовіст" під орудою Володимира Головка співав молебень у Базиліці Св. Петра в Римі за участю Папи Римського Івана Павла ІІ..

Участь у фестивалях :


@MuBiSAjka2010 - 2024