Фото

Повна назва
:
Фольклорний ансамбль української пiснi i обряду 'Ватра'
Вид
:
мішаний ансамбль
Засновано
:
1996
Звідки
:
м. Мінськ, Білорусь
Власний сайт
:

Диригенти:


Історія


Фольклорний ансамбль української пiснi i обряду "Ватра" був заснований у 1996 роцi Мариною Яцкевiч. Учасниками ансамблю є спiваки-любителi, етнiчнi українцi, що проживають в мiстi Мiнську, i бiлоруси, що мають українське корiння, які ставляться з любов'ю до української пiснi i фольклорних традицiй України.

Концертна дiяльнiсть фольклорного ансамблю "Ватра" полягає в пропагандi на територiї Бiлорусiї i за її межами фольклорних традицiй України i кращих зразкiв хорової музики українських композиторiв.

Колектив постiйно бере участь у вечорах української культури, органiзованих Мiнським мiським суспiльним об'єднанням українцiв "Заповiт" i посольством України в Республiцi Бiлорусь, концертних програмах, що відбуваються в Республiканському центрi нацiональних культур та iнших концертних майданчиках Мiнська.

фольклорний ансамбль української пiснi i обряду "Ватра" неодноразово показував своє мистецтво в найрізноманітніших куточках Бiлорусi i України, серед яких найбiльш успiшними виступами були покази на фестивалi нацiональних культур в Гродно (III, IV, V, VI фестивалi), у Вiтебську на фестивалi "Слов'янський базар", в Рiвному i Житомирi на мiжнародному фестивалi зимових обрядових свят "Коляда", в Коломиї на фестивалi "Коломийка" i багато iнших. У 2010 роцi ансамбль "Ватра" брав участь i був нагороджений почесною грамотою на III всеукраїнському з'їздi українцiв зарубiжжя в мiстi Львовi.

Участь у фестивалях :


@MuBiSAjka2010 - 2024