Фото

Вид
:
мішаний хор
Засновано
:
2001
Звідки
:
м. Львів
храм Святих Кирила і Методія (УГКЦ)
Власний сайт
:

Диригенти:
  Христина Пелешко  ( 10.2001 -  )


Історія


Історія хору бере початок з 15 жовтня  2001 року, коли за підтримки отця-пароха, священоієрея Української Греко-Католицької Церкви храму Святих Кирила і Методія (що на Новому Львові) Володимира Сичака і був заснований наш парафіяльний хор.  Регентом хору від дня заснування і до тепер є Христина Пелешко.

Хор бере активну участь у житті парафії, співаючи в храмі Божественну Літургію, Архиєрейсmку Літургія, Чин Вінчання, готуючи вистави на релігійні теми, вертепи, виконуючи духовні твори видатних українських композиторів. Колектив брав участь у прощах, а також виконував Літургію у інших храмах, зокрема у селах області та за її межами, куди виїжджав на запрошення прафіян.

Хор "Новілея" був учасником хорових фестивалів, на яких був нагороджений почесними грамотами та подяками. Серед інших це були Х різдв’яний фестиваль "Велика коляда" (2009 р.), XIII фестиваль коляди "Вселенная веселися" (2012 р.), а також фестиваль "Прощання з колядою" у храмі Христового Воскресіння.

У доробку колективу - записаний відеодиск (2010 р.) із концертом духовної пісні, присвячений 10-й річні з дня створення хору.

Джерела : 

Каталог учасників XIV різдвяного фестивалю "Велика коляда" (2013 р.) 

 

novileya.at.ua

Участь у фестивалях :


@MuBiSAjka2010 - 2024