Фото

Повна назва
:
Заслужена хорова капела України “Боян” ім. Є. Вахняка
Вид
:
мішаний хор
Засновано
:
1946
Звідки
:
м. Львів
Власний сайт
:

Диригенти:
  Володимир Панасюк  ( 1946 - 1947 )
  Євген Вахняк  ( 1947 - 1996 )
  Ярослав Базів  ( 1996 -  )
  Ярослав Гнатовський
  Олег Цигилик  ( 2001 - 2003 )
  Василь Чучман  ( 11.2003 -  )


Історія


Хорова капела “Боян” заснована у 1946 році диригентом Володимиром Панасюком. З 1947 р. по 1996 р. незмінним керівником капели був видатний майстер хорової справи Євген Вахняк.

Починаючи з 1948 року, капела функціонує при Будинку культури працівників зв’язку, який сьогодні є структурним підрозділом Львівської філії ПАТ „Укртелеком”. Значну частину учасників хору складають зв’язківці, а поряд із ними співають також педагоги, лікарі, інженери, робітники, студенти, навіть військові. Усіх їх об’єднує безмежна любов до пісні, до хорового співу.

Капела "Боян" активно концертує в Україні і за кордоном з різноманітними концертними програмами, налагоджує культурний обмін з іншими колективами, бере участь в громадських заходах: форумах,  конференціях, у заходах, пов’язаних з вшануванням пам’яті видатних
людей. Веде активну просвітницьку діяльність, виступає з концертами у навчальних закладах, часто співає літургію і дає концерти у віддалених
містечках і селах України.  

"Боян" є лауреатом багатьох міжнародних хорових фестивалів та конкурсів в Україні, Польщі, Чехії, Угорщині, Німеччині, Нідерландах, Фінляндії, Швейцарії, Греції, Франції, Іспанії та Великій Британії.

Джерела :

Каталог учасників XIV різдвяного фестивалю "Велика коляда" (2013 р.)

Участь у фестивалях :


@MuBiSAjka2010 - 2024