Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/sorok963/mubis/libraries/cms/application/cms.php on line 464
Хори
    

Академічний хор НУКіМ


   Академічний хор Ніжинського училища культури і мистецтв ім. М. Заньковецької
   м. Ніжин, Ніжинське училище культури і мистецтв ім. М. Заньковецької
     Female
     Foundation year : 2000

Choirmasters:
  Любов Дорохіна  ( 2000 -  )
  Ірина Могильна
:
PHOTO


History


Академічний хор НУКіМ (жіночий склад) заснований у 2000 році на базі спеціалізації "Пісенне мистецтво". Засновником та незмінним керівником колективу є Любов Дорохіна.

У різні часи до складу співаків хору входили студенти різних спеціалізацій училища ("Бібліотечна справа”, "Народні інструменти", "Видовищно-театралізовані заходи”, "Пісенне мистецтво”). В репертуарі хору твори вітчизняних та зарубіжних композиторів-класиків, сучасна музика та духовні твори, обробки народних пісень.

Традиційно Академічний хор презентує своє мистецтво на міському Різдвяному фестивалі духовної музики та "Ніжинському Хор-фесті”, присвяченому творчості М. Леонтовича,  звітних та тематичних концертах в Ніжині та Чернігові. За особливі успіхи у розвитку та поширенні національної музичної культури й активний внесок у збагачення української мистецької скарбниці  колектив нагороджений почесними Дипломами фестивалів, Почесною грамотою „Кавалер Відзнаки” Чернігівського та Сумського єпархіального управління та Грамотою Митрополита Киівського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Володимира.

Академічний хор Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької – Лауреат І та ІІ Міжнародних фестивалів української творчості у діаспорі „Покровські калинові грона” та Лауреат обласного фестивалю духовної музики "Свято хору”, Лауреат XVIII  (в номінації "Кращий світський хоровий колектив із музичних училищ та консерваторій”) та Лауреат І премії (в номінації "Кращий світський хоровий колектив”) XIX Всеукраїнських фестивалів духовних піснеспівів "Від Різдва до Різдва” (м. Дніпропетровськ).  Колектив був учасником Всеукраїнської хорової асамблеї української духовної музики (м. Київ, 2012), учасником Всеукраїнського фестивалю "Велика коляда" (м. Львiв, 2013), Мiжнародного фестивалю-конкурсу "Славянский венец" (Болгарiя 2013, Лауреат i ступеня)), Мiжнародний фестиваль-конкурс "Intershow" (Польща, 2014 р.) - Лауреат ІІІ ступеня.

Джерело : Каталоги учасників різдвяного фестивалю "Велика коляда" (2013-2015 р.)Participate in Festivals


Велика коляда  :  
                2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019 
Догори