Повна назва
:
Народна хорова капела 'Галичани'
Вид
:
мішаний хор
Засновано
:
1990
Звідки
:
м. Львів
Власний сайт
:

Диригенти:
  Ярослав Базів  ( ? - 2009 )
  Алла Павлик  ( 2009 -  )
  Надiя Лисевич


Історія


Народна хорова капела «Галичани» заснована при Народному Русі України в 1990 році і вже понад 20 років несе українську пісню і запальне слово жителям м. Львова, Львівщини, в міста і села України. В перші роки самостійної Української держави "Галичани" патріотичними піснями піднімали свідомість українського народу в містах: Києві, Сімферополі, Жовтих Водах, Євпаторії, Ужгороді, Мукачево. Брали участь в освяченні могил, новобудов, виступали на мітингах і вічах. Дуже багато концертів дали у військових частинах.

Народна хорова капела "Галичани" була учасницею багатьох міжнародних фестивалів, таких як "Дзвін" (м. Львів, 2006), Другого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Політ на зраненім крилі" до 100-річчя з дня народження великого сина України Степана Бандери (м. Пустомити, 2008), фестивалю "Чисті джерела Бугу" (с. Вехобуж, 2008), "Хваліте Господа з небес" (м. Дрогобич, 2011).

Капела щорічно бере участь у львівських фестивалях "Великодні дзвони" в храмі Преображення Господнього та різдвяних фестивалях у храмі Святих Ольги та Володимира, а з 2012 року - у Різдвяному фестивалі "Велика Коляда".

Неодноразово "Галичани" співали на Міжнародних Гуцульських фестивалях, які відбувалися в містах Коломия, Надвірна, Вижниця, Рахів. Яремче, а в 2004 році в м. Путилі на 14 Міжнародному Гуцульському фестивалі капела отримала найвищу нагороду "Гран-прі".

Джерело : Каталоги учасників Різдвяного фестивалю "Велика коляда" (2013-14 р.)

Участь у фестивалях :


@MuBiSAjka2010 - 2024