15
хористів вже подякували цьому диригенту

* 11.01.1979   с. Мшанець Старосамбірського р-ну Львівської обл.
+ 2.07.2016   м. Львів


Хори
Теотокос    (м. Львів, храм Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ))      
Хор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ    (м. Львів)    2003 - 2006  
Біографія

Ярослав Заміщак народився на Львівщині. Музичну освіту він здобував спочатку в музичній школі, а далі навчався в музичному училищі, у педагогічному університеті, у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка. Своє навчання завжди поєднував з громадською та творчою діяльністю: працював у Львівській оперній студії,  співав у Галицькому камерному хорі, у камерному хорі "Глорія".

У 2001 році з благословення о. Ореста Фредини Я. Заміщак організував камерний хор "Теотокос" при храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Упродовж 2003–2006 років Я. Заміщак був художнім керівником та диригентом хору Львівської духовної семінарії Святого Духа (УГКЦ).

З 2006 року Я. Заміщак працював у Львівській обласній філармонії. Він починав на посаді начальника матеріально-технічного постачання, а згодом став першим заступником генерального директора - Головним адміністратором Львівської обласної філармонії.

Поза музикою і адміністративною діяльністю Ярослав Заміщак був люблячим чоловіком і батьком. Віін одружився у 2005 році, і в родині Ярослава і Наталії Заміщаків народилося п'ятеро дітей.

Несподівана хвороба перервала життя Ярослава Заміщака в самому розквіті сил. Віін помер лмпня 2016 року у Львові..

Джерела
@MuBiSAjka2010 - 2024