* 12.04.1938   с. Селисько Пустомитівського р-ну Львівської обл.
+

поет і композитор
Біографія Твори

Левко Калитин народився 12 квітня 1938 року в селі Селисько Винниківського району (тепер Пустомитівського району на Львівщині ) у багатодітній селянській родині. Любов до рідної пісні успадкував від матері.

У 1952 році Л. Калитин  вступив до Львівського педагогічного училища, де звернули увагу на здібності хлопця і залучили його до хорового гуртка, домбрового та духового оркестрів. Тут він також опанував гру на скрипці. Після педучилища Левко Калитин студіював на курсах диригентів, згодом закінчив з відзнакою львівське державне музичне училище, а пізніше – академічне хорове відділення Рівненського державного інституту культури.

З 1956 року Левко Калитин почав працювати учителем співів на Львівщині. Він керував багатьма хоровими гуртками і колективами, серед яких Народний хоровий колектив "Надбужанець"  села Андріївка, Народний хор "Колос" села Куровичі та інші

Левко Калитин плідно працює як письменник, поет і композитор. Він є членом Львівського відділення української асоціації письменників, багато років був у Спілці самодіяльних композиторів Львівщини.

Джерела
Твори ( з музичних видань і програм фестивалів з сайту MuBiS.com.ua ) Біографія
Тобою радується. Л. Калитин
@MuBiSAjka2010 - 2024