Фото

Повна назва
:
Хор 'Під Твою милість' храму Матері Божої Неустанної Помочі (УГКЦ)
Вид
:
мішаний хор
Засновано
:
1992
Звідки
:
м. Львів
храм Матері Божої Неустанної Помочі (УГКЦ)
Власний сайт
:

Диригенти:
  Ірина Шевченко  ( 1997 -  )


Історія


У мальовничому куточку Львова на узвишші стоїть старовинна будівля храму Марії Сніжної. Саме тут у 1992 році була відкрита українська католицька церква чину отців редемптористів, яка отримала ім'я Матері Божої неустанної помочі. Одразу ж почав формуватися хор для відправ на Святих Літітургіях. Спочатку його склад був нечисельним, постійного керівника не було, і хористи самотужки проводили репетиції та співали під час Служби Божої.

Нова сторінка в історії хору відкрилася у березні 1997 року, коли до храму прийшла регент Ірина Шевченко. Значно збагатився репертуар духовної музики, який регент вміло добирає, враховуючи можливості самодіяльного хору. У творчому доробку хору духовні твори українських композиторів XVIII - XX століть.

Хор неодноразово співслужив у архиєрейських Святих Літургіях за участю єрархів УГКЦ.

Хористи виступають з благодійними концертами у будинку пристарілих, відвідують з колядою стареньких і немічних парафіян.

У липні 2002 року хор брав участь у концерті духовної музики у храмі святого Йосафата при перенесенні мощей Блаженного Священномученика Миколая Чарнецького.

Хор "Під Твою милість" був учасником II, IV, V i VI Фестивалів церковної хорової музики у храмі святих Ольги і Єлизавети.

 

Джерело : Каталог учасників Фестивалю церковної хорової музики (2004 р.)

Участь у фестивалях :


@MuBiSAjka2010 - 2023