Фото

Повна назва
:
Жіночий вокальний гурт 'Буднітай'
Вид
:
жіночий ансамбль
Засновано
:
2007
Звідки
:
м. Черкаси
Власний сайт
:

Диригенти:
  Марина Хомік  ( 11.2007 -   )


Історія


Жіночий вокальний гурт «Буднітай» - це колектив, який нараховує cім чарівних учасниць, що співають а-капелла. Цікава і незвичайна назва гурту пов’язана з тим, що «Буднітай» старослов’янською означає Божество, яке будило людей. Так і ми призначені будити в людях відчуття прекрасного своєю музикою та виконанням. «Буднітай» був створений в листопаді 2007 року і за час свого існування став лауреатом обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів, учасником міжнародних етно-, та джазових фестивалів (в тому числі отримали відзнаку на фестивалі «Червона Рута»-2011). Гурт «Буднітай» неодноразово був учасником телевізійних передач, приймав участь в  культурних заходах та різнопланових концертах м. Черкаси. В активному запасі колективу – виконання творів від класичних до сучасних – композиторів різних країн. В залежності від обраного твору може змінюватись стиль виконання, але домінуючим залишається фольк - джазовий напрям.

На даному етапі творчості гурт випустив диск «Кумдана», дав чотири сольні концерти. Зараз в планах  поїздка до Праги в грудні 2012 року, аби з честю представити там наше місто Черкаси на Різдвяному фестивалі.

Гурт 'Буднітай' - лауреат і переможець обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсів, серед яких: 

2007 рік : обласний конкурс "Пісенні вітрила" – третє місце,

2008 рік : обласний конкурс "Пісенні вітрила" – перше місце, 4-й Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс творчої молоді та студентів «Співучий берег» - друге місце;

2009 рік : телевізійний міжнародний фестиваль вокального мистецтва "Ялтинський берег" -  перше місце, міжнародний фестиваль-конкурс хорового мистецтва "Поющий мир" (м. Санкт-Петербург) - диплом першого ступеня.

2010 рік :  міжнародний фестиваль – конкурс вокального та хорового мистецтва Ф.Шаляпіна - диплом золотого зразка;

2011 рік : всеукраїнський фестиваль-конкурс духовних співів "Від Різдва до Різдва" (м. Дніпропетровськ) - третє місце; фестиваль "Червона Рута"(м. Київ)  - спеціальна відзнака журі за найкращу обробку та виконання української пісні "Мельник".

2012 рік : джазовий фестиваль "Джалітон" (м. Ялта) - друге місце.

Участь у фестивалях "Черкаські джазові дні" (2010-2011 р.) та етнофестивалі "Трипільскі зорі" (м. Черкаси) (2008-2010 р.)

 Джерело : Каталог учасників XIV різдвяного фестивалю "Велика коляда" (2013 р.)

Участь у фестивалях :


@MuBiSAjka2010 - 2024