Фото

Повна назва
:
Студентський камерний академічний хор Київського національного торговельно-економічного університету
Вид
:
мішаний хор
Засновано
:
2006
Звідки
:
м. Київ
Київський національний торговельно-економічний університет
Власний сайт
:

Диригенти:


Історія


Студентський камерний академічний хор було створено у 2006 році за підтримки ректора Університету, доктора економічних наук, професора Анатолія Мазаракі. Художній керівник колективу – Сіненко Оксана Олександрівна, кандидат педагогічних наук.

Репертуар студентського камерного хору складається з музичних творів a cappella різних напрямів: духовна музика, фольклор, хорова мініатюра, спірічуелс, джаз.

Протягом свого існування, колектив бере активну участь як у загальноуніверситецьких заходах, так і поза його межами: І Всеукраїнському фестивалі національних культур "Суцвіття" (м. Київ, 2006 р.), у І, ІІІ й IV Mіських фестивалях хорового мистецтва "Пісня над Дніпром"(м. Київ, 2007 р., 2009 р., 2010 р.),  у X та XI Mіжнародних виставках навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні"(м. Київ, 2007 р., 2008 р.), у X Mіжнародному студентському фестивалі-конкурсі "Ялтинські канікули"» (м. Ялта, 2008 р.), у III та IV Національних фестивалях соціальної реклами (м. Київ, 2008 р., 2009 р.),  у ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі аматорської творчості "Пісенні візерунки" (отримав Диплом лауреата 1 ступеня у номінації "академічний хор", м. Ворзель, 2009 р.), у VII Всеукраїнському фестивалі "Наддніпрянські пасхальні піснеспіви" (м. Дніпропетровськ, 2010 р.), у ІІ Всеукраїнському фестивалі духовної музики "Введенські піснеспіви" (був відзначений Дипломом лауреата І ступеня, м. Ворзель, 2010 р.), у XVIII Всеукраїнському фестивалі духовних піснеспівів "Від Різдва до Різдва"» (м. Дніпропетровськ, 2011 р.), у І Всеукраїнському фестивалі хорових колективів технічних учбових закладів "Поющая феерия" (м. Харків, 2011 р.), у І Всеукраїнському фестивалі-конкурсі аматорських колективів вокально-хорового мистецтва "Пісня над Дніпром"(відзначений Дипломом лауреата ІІ ступеня у номінації "академічний хор", м. Київ, 2011 р.), у Київському міському огляді народної творчості (м. Київ, 2011 р., відзначений Дипломом ІІІ ступеня).  

Важливою подією у художньо-творчій діяльності студентського камерного академічного хору було відрядження колективу з концертами до м. Париж. Колектив отримав запрошення від партнерів – Європейської вищої школи менеджменту з метою спільних виступів хорових колективів у Різдвяних концертах, які відбулися у провідних костьолах Франції 2 та 3 грудня 2011року. Здобуті враження від поїздки позитивно вплинули на студентську молодь і стали неабиякою мотивацією до подальшого розвитку рівня виконавської майстерності колективу.

У квітні 2012 року студентський камерний академічний хор виступав на звітному концерті відділу культури Деснянської районної в місті Києві Державної адміністрації та був нагороджений Почесною грамотою.

У 2007 році було здійснено запис аудіо-диску хору.               

Студентський камерний академічний хор Київського національного  торговельно-економічного університету нагороджений Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України (2006 р.) та Почесними дипломами Міністерства освіти і науки України (2007, 2008 рр.). 

Колектив студентської молоді й надалі прагне удосконалювати свою виконавську майстерність, беручи участь у Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, фестивалях хорового мистецтва, що проводитимуться як в Україні, так і поза її межами з метою розповсюдження національних культурних цінностей.

Джерело : Каталог учасників XIV різдвяного фестивалю "Велика коляда" (2013 р.)

Участь у фестивалях :


@MuBiSAjka2010 - 2024