Фото

Повна назва
:
Галицький камерний хор 'Слов'янка'
Вид
:
мішаний хор
Засновано
:
1996
Звідки
:
м. Львів
Храм Успіння Пресвятої Богородиці (УГКЦ)
Власний сайт
:

Диригенти:
  Василь Стефанович  ( 1996 -  )


Історія


Хор "Слов'янка" заснований у травні 1996 року. Учасниками колективу є фахівці різних професій, музиканти.

Упродовж своєї короткої історії хор створив кілька тематичних програм: до Шевченківських свят, пісень січових стрільців та вояків УПА, духовної музики, колядок та щедрівок. Велику увагу колектив приділяє українській церковній музиці, творам хорової класики. У хоровому доробку колективу - Божественна Літургія (різних композиторів), Велика вечірня, Пасхальна утреня та Різдвяна Служба Божа.

Галицький камерний хор "Слов'янка" виступає на підприємствах та в установах міста Львова і області, постійно співає Божественну Літургію у Храмі Успення Пресвятої Богородиці (УГКЦ).

24 липня 1999 р. хоровий колектив став лауреатом фестивалю-конкурсу духовної музики у Церкві святих Ольги і Єлизавети у м. Львові.

27 травня 2000 р. хор "Слов'янка" - переможець фестивалю-огляду церковних хорів Львівської Архиєпархії УГКЦ.

22-23 липня 2000 р. колектив виборов 2-е місце у Патріаршому конкурсі церковних хорів, присвяченому Національній Всеукраїнській Прощі у Зарваниці, де мав велику честь служити першу Архиєрейську Службу Божу в новоосвяченому соборі у співслужінні з вищим духовенством УГКЦ.

27 червня 2001 р. хор "Слов'янка" був учасником  Божественної Літургії з нагоди візиту Святішого Отця Івана - Павла ІІ в Україну.

19 серпня 2001 р. у Храмі Преображення ГНІХ колектив брав участь у Святочній Академії вшанування пам'яті та освячення ікони блаженного Кир Миколая Чарнецького.

 В 2003 році хор записав свій перший компакт-диск.

 

Джерело : Каталог учасників Фестивалю церковної хорової музики (2004 р.)

Участь у фестивалях :


@MuBiSAjka2010 - 2023