Taizé-Lviv


   м. Львів, Комiсiя у справах молодi ЛА УГКЦ
     мішаний хор
     Рік заснування : 2014

Диригенти:
  Анастасія Щирба
:
Фото


Історія


Колетив був створений у 2014 роцi з метою музичного супроводу молитов Тезе. Починання пiдтримала Молодiжна комiсiя Львiвської Архиєпархiї УГКЦ, i вже з жовтня 2014 року хор є постiйним спiворганiзатором щомiсячних молитов Миру, якi вiдбуваються в рамках "Паломництва довiри" у рiзних храмах Львова та околиць.

Одна з особливостей молитви Тезе – її простота, доступнiсть i вiдкритiсть на те, щоби до молитви мiг долучитися кожен, тому основною iдеєю колективу є згуртувати молодих людей рiзних конфесiй, вiку, професiй, щоб своїми талантами славити Бога. Учасниками хору є переважно аматори, хоча є i професiонали (зокрема в iнстр. групi).

Окрiм своєї основної дiяльностi (проведення щомiсячно молитов Тезе з вiдповiдним музичним оформленням), хор бере участь у молодiжних прощах (травнева проща до Унева, орiонська деканальна проща), виступає у рамках концертних програм духовної музики, також в часi Великого посту органiзовує Хресну дорогу з кантами Тезе. Важливою подiєю в життi колективу була спiворганiзацiя Дня Довiри, в якому взяли участь близько тисячi паломникiв з рiзних країн.Участь у фестивалях


Велика коляда  :  
                2016 
Догори