13
хористів вже подякували цьому диригенту

* .1965   м. Львів
+

хоровий диригент, педагог
Хори
Містична троянда    (м. Львів, храм св. Андрія (УГКЦ))    11.2001 - 2004  
Ватра    (м. Львів, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.Гжицького )    2001 -  
Прометей    (м. Львів, ЛНУ ім. Ів. Франка)    2011 - діючий  
Біографія Твори

Віталій Чмир народився у Львові у 1965 році. Він закінчив  Львівське музично-педагогічне училище ім. Ф. Колесси (1985, клас Я. Крилошанської, О. Федини, Є. Федоренка, М. Телюка, Б. Кокотайла), а потім Львівську Державну консерваторію ім. М. Лисенка (факультет хорового диригування, клас Б. Завойського). Вже в студентські роки почалася його практична діяльність як хорового диригента зі студентськими і шкільними хорами.

У 1990 році після закінчення консерваторії Віталій Чмир заснував хор "Оберіг" в храм Пресвятого Серця Ісусового (УГКЦ) (Львів, Кам'янка), з яким працював до 1998 року. Хор "Оберіг" брав участь у фестивалях духовної музики та в культурно-мистецькому житті Львова і області, концертував по Україні.

З 1998 року В. Чмир працював концертмейтером і хормейстером студентського хору Львівської ветеринарної академії. Цей хор у 1999 році здобув звання народного і отримав назву "Ватра".  У 2001 році В. Чмир очолив цей колектив. Хор "Ватра"є постійним учасником урочистостей державно-патріотичного спрямування, культурних програм наукових конференцій та симпозіумів, неодноразовий лауреат Всеукраїнських мистецьких фестивалів таких як: "Софіївські зорі", "Джерела Моршина", учасником міжнародного хорового фестивалю "Дзвін"(Львів, 2007).

 

Джерела

1. М. Бурбан. Українські хори та диригенти. Дрогобич: Посвіт, 2007.

Твори ( з музичних видань і програм фестивалів з сайту MuBiS.com.ua ) Біографія
Нова радiсть стала. В. Барвінський, пер. В. Чмир
Христос воскрес. Радійте нині. ***, гарм. В. Чмир
@MuBiSAjka2010 - 2024