Фото

Повна назва
:
Зразковий дитячо-юнацький хор 'Радуниця'
Вид
:
дитячий мішаний хор
Засновано
:
1996
Звідки
:
м. Львів
Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Шевченківського району та СЗШ №54
Власний сайт
:

Диригенти:


Історія


Зразковий дитячо-юнацький хор "Радуниця” був створений керівником хору Вірою Манько у 1996 році при Установі дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Шевченківського району та СЗШ №54 міста Львова. Хор співає музику різними мовами, різних жанрів, стилів та епох, але найбільше працює над відродженням українського хорового мистецтва.

В хорі "Радуниця" приділяється велика увага духовному вихованню молоді. Колектив працює за власною оригінальною методикою навчання хорового співу, яка базується на народних піснях, досліджує та пропагує народну творчість.

"Радуниця" постiйно бере участь у щорiчних шкiльних, мiських та обласних заходах. Пiд час Рiздвяних свят хор дає рiздвянi концерти в школi, на пiдприємствах та в храмах міста Львова. В часi Великоднього посту хор "Радуниця" здiйснює постановку вистави "Бджола Мета" (за легендою К. Малицької). На свято св.Миколая хор виступає перед учнями, а також дiтьми iз сиротинцiв Львiвщини з виставою "Капцi для св.Миколая". Щороку на Благовiщення "Радуниця" дарує львiв'янам та гостям мiста концерт. 

В доробку хору є запис шести аудiоальбомiв: "Радуниця", "Колядки i щедрiвки", "Качка йде (дитячi пiснi)", "Синовi i донi (колисковi пiснi)" та твори українських композиторiв "А вже весна, а вже красна", "Облiтав журавель" (твори Богдани Фiльц).

"Радуниця” є незмінним учасником львівських фестивалів: "Велика коляда", "Різдвяна зірка" (м.Винники), "Сурми звитяги", "Співоче поле", "Веретено", "Жайвір скликає друзів".

У квітні 2005 року хор став лауреатом II премії на Всеукраїнському фестивалі “Золотий Орфей” в місті Кіровоград, а також здобув I місце на обласному конкурсі ім. М. Вербицького. У 2010-11 роках "Радуниця" здобула І і ІІ премії на фестивалі "Вишгородська Покрова".

Хор є співорганізатором та учасником фестивалю дитячого хорового співу "Співаймо канон".

З 2003 року хор "Радуниця” почав брати участь у міжнародних хорових фестивалях:

  • жовтень 2003 року - Міжнародний дитячий фестиваль релігійної пісні в місті Ястжемб’є-Здруй (Республіка Польща).
  • травень 2004 року - 52-ий Європейський молодіжний фестиваль хорового мистецтва в місті Нірпельт (Бельгія) - лауреат ІІІ премії
  • жовтень 2005 року - Міжнародний дитячий фестиваль релігійної пісні в місті Ястжемб’є-Здруй (Республіка Польща).
  • травень 2006 року - 54-ий Європейський молодіжний фестиваль хорового мистецтва в місті Нірпельт (Бельгія) - лауреат ІІІ премії
  • січень 2007 року - Міжнародний фестиваль коляд у місті Тересполь (Республіка Польща).
  • травень 2008 року - 56-ий Європейський молодіжний фестиваль хорового мистецтва в місті Нірпельт (Бельгія) - лауреат І та ІІ премії .
  • серпень 2010 року - І міжнародному фестивалі «Серце Європи» в місті Гельгаузен (Німеччина) - бронзовий диплом.
  • травень 2012 року - 33-ий міжнародний фестиваль в місті Галлє (Німеччина)

Джерело : Каталоги учасників різдвяного фестивалю "Велика коляда" (2013-14 рр.)

 

Участь у фестивалях :


@MuBiSAjka2010 - 2023