Емблема
7 січня - 30 січня 2011 року, м. Львів, храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ)До фестивалю

Лемківська коляда


Програма фестивалю:

7 січня
Юнацька група театру “Мета”
(м. Львів)
8 січня
Вірую
(м. Львів, храм Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ))
Диригент: Христина Бущак
До Богородиці
(м. Львів (Рясне-2), храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))
Диригент: Наталія Кончак
Фольк-гурт "Свічадо"
(м. Херсон)
Зразковий вокальний ансамбль "Намисто"
(м. Львів, міський Палац культури імені Гната Хоткевича)
9 січня
Зразковий вокально-хореографічний ансамбль ”Леліточки”
(м. Львів, Львівська філія ПАТ “Укртелеком”)
Диригент: Оксана Гливка
Народний жіночий вокальний ансамбль 'Струмочок' ПОГ ЛУВП ЛУВО УТОС
(м. Львів, ПОГ ЛУВП ЛУВО УТОС)
Капела бандуристок iмeнi Степана Руданського
(м. Ялта, Кримський Гуманiтарний Унiверситет)
Диригент: Інна Шинтяпiна
Народний ансамбль пісні і танцю 'Лемковина'
(м. Львів (Рудно))
Диригент: Богдан Кривко
10 січня
Зразковий театр пісні 'Горличка'
(м. Львів, Будинок вчених)
Народний камерний хор м. Пустомити
(м. Пустомити, Районний народний дім)
Диригент: Мирон Дацко
Дитячо-жнацький хор 'Надія' храму Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ)
(м. Львів, храм Святих Ольги і Єлизавети (УГКЦ))
Диригент: Ольга Баглай
11 січня
Жіночий камерний хор викладачів ЛДМШ №8 “Барви”
(м. Львів)
Зразковий хор "Оберіг"
(м. Винники Львівської обл.)
Диригент: Наталія Кончак
12 січня
Мироносиці
(м. Львів, храм св. Архистратига. Михаїла (УГКЦ)))
Диригент: Наталія Кончак
Хор Народного ансамблю пiснi i танцю "Черемош"
(м. Львів, Львівський національний університет ім. І. Франка)
Народна хорова капела студентів 'Гаудеамус' НУ Львівська Політехніка
(м. Львів, НУ Львівська Політехніка)
Диригент: Роман Дзундза
13 січня
Капела бандуристів “Карпати”
(м. Львів)
Диригент: Ярослав Мелех
Хоровий клас кафедри муз. педагогіки і виховання (курсу вступу 2008р.)
(м. Львів, Львівський Національний Університет ім. І. Франка)
Диригент: Юрій Антків
Вокальна група “Чорнобривці” Львівського мистецького центру “Веселі черевички”
(М. Львів)
Диригент: Василь Чучман
Камерний хор 'Камертон'
(м. Львів, факультет культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка)
14 січня
Ансамбль пісні і танцю "Писанка"
(м. Львів, Центр дитячої творчості "Веселка")
Диригент: Олена Вовк
ансамбль бандуристок 'Чарівні струни'
(м. Львів)
Диригент: Ірина Содомора
15 січня
Світло Тавору
(м. Коломия Івано-Франківської обл., Катедральний Собор Преображення Христового)
Тріо бандуристок "Журавка"
(м. Чернігів)
Дитячий фольклорний ансамбль "Віночок"
(с. Сигнаївка Черкаської обл.)
Народний жіночий вокальний ансамбль 'Журавка'
(м. Жовква, Жовківський районний Народний дім )
17 січня
Народний ансамбль пісні та музики "Зорецвіт"
(м. Буськ)
Дитячо-юнацький хор “Agnus Dei”
(м. Львів, храм свв. рівноап. Володимира і Ольги (УГКЦ) )
Фольклорний ансамбль 'Ой рано, рано'
(м. Львів, ЛВПУ ресторанного сервісу та туризму)
Галицький камерний хор 'Слов'янка'
(м. Львів, Храм Успіння Пресвятої Богородиці (УГКЦ))
19 січня
Дівочий ансамбль Львівського інституту банківської справи
(м. Львів, Львівський інститут банківської справи)
23 січня
Народий хор 'Галичина'
(с. Керниця Городоцького р-ну Львівської обл.)
Диригент: Теодор Курань
19 січня
Квартет бандуристок "Львів'янки"
(м. Львів)
Камерний хор "Soli Deo"
(м. Львів, Храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))
Диригент: Ірина Мельник
20 січня
Хор національної і духовної пісні “Вірли”
(м. Львів, храм Пресвятої Євхаристії (УГКЦ))
Вокальний ансамбль 'У дзеркалі'
(м. Львів)
Диригент: Надія Базів
Благовіст
(м. Львів, храм св. Архистратига Михаїла монастиря монахів-студитів)
Диригент: Тарас Мельник
Галицький камерний хор 'Євшан'
(м. Львів, Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи.)
21 січня
Молодіжний хор 'Голос серця'
(с. Стара Скварява Львівської обл., храм свв. верх. ап. Петра і Павла)
Диригент: Ірина Звір
Народний хор вчителів 'Просвіта'
(м. Радехів Львівської обл., Радехівська районна школа мистецтв)
Диригент: Людмила Сухар
Зразковий дитячо-юнацький хор 'Радуниця'
(м. Львів, Установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Шевченківського району та СЗШ №54)
Диригент: Наталія Манько
Молодіжний камерний хор 'Надія'
(м. Львів, храм Положення пояса Пресвятої Богородиці (УГКЦ))
22 січня
Зразковий дитячий хор 'Поема'
(с. Оброшино Львівської обл., Народний Дім )
Етнографічний колектив 'Спадщина'
(с. Сигнаївка Черкаської обл.)
Прокімен
(м.Червоноград Львівської обл., Храм св.Йосафата )
Диригент: Ольга Бабська
Катедральний хор Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці
(м. Тернопіль)
Диригент: Людмила Тимчак
23 січня
Фольк-гурт 'Марвінок'
(м.Львів)
Гурт автентичного співу 'ДоСхідСонця'
(м. Львів)
Гурт автентичної музики “Коралі“
(м. Львів)
Камерний хор храму св. Юрія
(м. Червоноград, храм св. Юра)
Диригент: Марія Латій
24 січня
Народна капела бандуристок 'Дзвіночок'
(м. Львів, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини)
Диригент: Марія Горішна
Народний камерний вокальний ансамбль 'Аколада'
(м. Львів, Народний Дім "Просвіта" Національного університету "Львівська політехніка")
Народна хорова капела ”Мрія”
(м. Львів, Львівський торговельно-економiчний унiверситет)
25 січня
Тріо бандуристок 'Стрітення'
(м. Тернопіль)
Хор старших класів ДМШ №2 ім. М. Колесси
(м. Львів)
Диригент: Богдан Кривко
Хор 'Під Твою милість' храму Матері Божої Неустанної Помочі (УГКЦ)
(м. Львів, храм Матері Божої Неустанної Помочі (УГКЦ))
Диригент: Ірина Шевченко
Заслужена хорова капела України “Боян” ім. Є. Вахняка
(м. Львів)
Диригент: Василь Чучман
26 січня
Зразковий дитячий хор 'Щедрик'
(м. Стрий, Стрийська хорова школа)
Диригент: Віра Лисик
Дівочий квінтет
(м. Львів)
Диригент: Остап Майчик
Народний хор 'Левада'
(м. Львів, Народний дім «Просвіта» мікрорайону Левандівка)
Диригент: Надія Балуцька
Хор 'Оранта' Ставропігійного храму Успіння Пресвятої Богородиці (УАПЦ)
(м. Львів, Ставропігійний храм Успіння Пресвятої Богородиці (УАПЦ))
27 січня
Народна хорова капела 'Заграва'
(м. Львів, обласний Будинок вчителя )
Диригент: Вікторія Бей
Дівочі мрії
(м. Львів, Львівське державне музичне училище ім. С. Людкевича)
Чоловічий вокальний секстет 'La VIVo'
(м. Львів)
Диригент: Остап Майчик
Хор студентів Львівського коледжу культури і мистецтв
(м. Львів, Львівський коледж культури і мистецтв)
Диригент: Руслан Ляшенко
28 січня
Жіночий вокальний ансамбль "Madrigal Voices"
(м. Львів)
Хор студентів Львівського музичного коледжу ім. С.Людкевича
(м. Львів, Львівське державне музичне училище ім. С. Людкевича)
Диригент: Оксана Долішна
Хор учнів старших класів ЛДМШ №7 "Надія"
(м. Львів-Брюховичі)
29 січня
Лемківський жіночий вокальний ансамбль 'Відгомін Бескидів'
(м. Долина Івано-Франківської обл.)
Диригент: Тамара Савко
Народний камерний хор 'Felicio'
(м. Надвірна Івано-Франківської обл.)
Диригент: Наталія Байдак
Молодіжний хор “Осанна” храму Христа-Царя оо. Василіян
(м. Івано-Франківськ, храм Христа-Царя оо. Василіян )
Народна хорова капела 'Боян'
(м. Бережани Тернопільської обл.)
Диригент: Юрій Васенко
@MuBiSAjka2010 - 2023